Yeniden Montaj Hizmeti

Yeniden Montaj Hizmeti

Nakliyat veya evden eve nakliyat ‘ın en büyük dezavantajı yatak odası mobilyanızın, mutfak mobilyanızın, oturma odanızın, daha bir çok mobilya gurubunuzun taşınma esnasında sökülürken zarar görmesidir. Veya taşınacağınız yerdeki montaj zorluğu ve sıkıntısıdır. Ekibimizce sizlere nakliyat işleminin ilk aşamasından son aşamasına kadar nakliyat montaj hizmeti sağlıyoruz.

Eşya ve yüklerinizin uygun şekilde paketlenmesi, eşya taşıma aracına düzgün istiflenebilmesi ve daha güvenli nakledilmesi için söküm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Yatak odası gardrobu gibi parçalarına ayrılarak taşınan mobilyalarınız, taşındıkları yerde belirleyeceğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

Aslan Nakliyat çağımızın sektörel ihtiyaçlarını ve yöntemlerini tüm yönleriyle izlemekte olan kurumumuz, yılların armağan ettiği uzmanlaşma ve tecrübeyi de söz konusu niteliğiyle entegre ettiği için, kişi veya şirketlere eksiksiz ve de profesyonel faaliyet takdim etmektedir.