0532 710 95 74

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI

Aslan nakliyat Taşımacılık firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı ve gayreti ofis büro taşımacılık hizmetlerinde de sergilemekteyiz. Büro taşımacılığı hizmetlerinde ilk olarak ofis içerisinde keşif sağlanarak taşınma programı hazırlanır.

Bu doğrultuda eşyalarınızın yoğunluk miktarı, dosyaları konulacağı koliler, kırılacak eşyalar için ayrı hazırlanan koliler, çalışacak personel sayısı, kullanılacak ekipmanlar gibi hususlar önceden değerlendirilir ve ona uygun taşınma programı hazırlanmış olur.

Ofis içerisinde bulunan eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi bakımında iyi düzeyde ambalaj yapılması gerekmektedir. En küçük bir eşyanızın çizilmesi, hasar alması veya kaybolması durumunda işlerinizde zaman kaybına neden olabilmektedir. Taşıma işlemlerine başlarken eşyalarınızın ambalajının hepsi paketlendikten sonra numaralandırma işlemi yaparız ve numara sırasına göre eşyaların yeni ofisiniz içerisindeki yerleşimi yapılır. Böylelikle hiçbir karışıklığa mahal verilmemiş olunur.

Büro nakliye işlemlerinde taşıma sorunu yaratan eşyalar genellikle dolap ve masalardır. Dolap masa türündeki eşyalar ilk olarak firmamız bünyesinde görev alan marangoz personelleri demonte işlemi yapar. Daha sonra demonte edilen eşyalara paketleme işlemi yapılır ve araç içerisine yerleştirilir. Eğer masa, dolap, sandalye türündeki eşyalarınız ofisiniz içerisinde oldukça yoğun ise ve eşyalar yüksek katlı bir binadan taşınacaksa asansörlü nakliyat sistemini kullanarak iş yükünü hafifletmeyi planlarız.

Asansörlü ofis taşıma sistemi eğer gerekli ise taşınma gününde bina önünde eksperlerimiz uygun pozisyonda asansör kurulumunun yerleşimini hazırlar ve taşıma hizmetine başlanır.

Taşınma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı nakliye sigortası önceden yapılır. Ofis büro taşımacılık hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Diyarbakır Ofis ve Büro Taşımacılığı sırasında doğabilecek sorunlara karşı eşyalarınızı nakliye sigortası kapsamına almaktayız. Sigorta işleminde expertiz elemanlarımız eşyalarınız expertiz ücretini çıkaracaklar. Expertiz hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir.

Eşya taşıma, büro taşıma konusunda Diyarbakır da aranan bir firmayız. Diyarbakır nakliyat firmaları arasında en uygun fiyat, sorunsuz ve güvenilir bir firma olduğumuzu bildirmek isteriz.