0532 710 95 74

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde alanında uzman personelimiz ve son model yeni ekipman araçlarımız ile başta Diyarbakır olmak üzere, Batman, Siirt, Mardin, Şanlıurfa, Şırnak, Elazığ Bingöl, Muş, Tunceli, Gaziantep, Malatya ve tüm Türkiye geneline Evden eve, Şehirden şehire nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sizin eşyanız bizim de eşyalarımızdır diyerek çıkmış olduğumuz bu yolda müşterilerimize her sunmuş olduğumuz hizmet alanı içerisinde güvenilir hizmet sunmaktayız. Şehirler arası taşınmalarda hiçbir aksilik oluşmaması ve eşyalarınızın profesyonel olarak taşınması için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şehirler arası nakliye hizmetlerinde eşyalarınızın tümü, sigorta kapsamı içerisinde taşınır ve aynı zamanda eşyalarınıza paketleme işlemi yapılarak, hiçbir eşyanıza zarar gelmeden sorunsuzca nakliyesi tamamlanır. Büyük emekler vererek almış olduğunuz eşyaları gideceği adrese kadar, sorunsuzca taşınması için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz.

MONTAJ HİZMETİ

Nakliyat veya evden eve nakliyat‘ın en büyük dezavantajı yatak odası mobilyanızın, mutfak mobilyanızın, oturma odanızın, daha bir çok mobilya grubunuzun taşınma esnasında sökülürken zarar görmesidir. Veya taşınacağınız yerdeki montaj zorluğu ve sıkıntısıdır. Ekibimizce sizlere nakliyat işleminin ilk aşamasından son aşamasına kadar nakliyat montaj hizmeti sağlıyoruz.

Eşya ve yüklerinizin uygun şekilde paketlenmesi, eşya taşıma aracına düzgün istiflenebilmesi ve daha güvenli nakledilmesi için söküm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Yatak odası gardrobu gibi parçalarına ayrılarak taşınan mobilyalarınız, taşındıkları yerde belirleyeceğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

Aslan Nakliyat çağımızın sektörel ihtiyaçlarını ve yöntemlerini tüm yönleriyle izlemekte olan kurumumuz, yılların armağan ettiği uzmanlaşma ve tecrübeyi de söz konusu niteliğiyle entegre ettiği için, kişi veya şirketlere eksiksiz ve de profesyonel faaliyet takdim etmektedir.

 

Sigorta Hizmeti

Diyarbakır'da evden eve nakliyat dalında çözüm üreten Aslan Nakliyat, eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyarak güven taşıma hissini sizlere sunmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme

Nakliyat hizmetleri konusunda tecrübeli ve uzman kadromuz ile yapılan paket ve amblajlama ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır.

HİZMET VERDİĞİMİZ İLLER LİSTESİ

Aslan Nakliyat hizmet ağını genişleterek başta Doğu ve Güneydoğu olmak üzere Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet vermeyi hedeflemektedir.