0532 710 95 74

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Şehir içi taşımacılık süreci şehirler arası nakliye süreci gibi olmamakla beraber her iki taşıma türünde aynı özen ve hassasiyeti göstererek önceden verilen ekspertiz hizmeti neticesinde eşyalarınızın paketleme ve yüklemesi yapılarak yeni yerleşeceğiz mekana emniyetli bir şekilde nakledilmesi ve akabinde eşyalarınızın yerleşimi gibi hususları değerlendirerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Şehir içi taşınmalarda hiçbir aksilik oluşmaması ve eşyalarınızın profesyonel olarak taşınması için ücretsiz ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şehir içi nakliyat hizmetinde gerektiğinde asansörlü nakliye araçlarımızda kullanılmaktadır. 20. Kata kadar ulaşan asansörlerimiz ile nakliye hizmeti daha da kolaylaşmaktadır.

Şehir içi nakliye hizmetlerinde eşyalarınızın tümü sigorta kapsamı içerisinde taşınır ve aynı zamanda eşyalarınıza paketleme işlemi yapılarak hiçbir eşyanıza zarar gelmeden sorunsuzca

Aslan evden eve nakliyat ile asansörlü taşımacılık hizmetlerinde sorunsuzca nakliye hizmeti alabilirsiniz. Amacımız taşınma ihtiyaçlarınızda günün her saati yanınızda olmaktadır.

Şehir içi taşımacılık hizmetlerinde alanında uzman personelimiz ve son model yeni ekipman araçlarımız ile başta Diyarbakır olmak üzere, Batman, Siirt, Mardin, Şanlıurfa, Şırnak, Elazığ Bingöl, Muş, Tunceli, Gaziantep, Malatya ve tüm Türkiye geneline Evden eve, Şehirden şehire asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

MONTAJ HİZMETİ

Nakliyat veya evden eve nakliyat‘ın en büyük dezavantajı yatak odası mobilyanızın, mutfak mobilyanızın, oturma odanızın, daha bir çok mobilya grubunuzun taşınma esnasında sökülürken zarar görmesidir. Veya taşınacağınız yerdeki montaj zorluğu ve sıkıntısıdır. Ekibimizce sizlere nakliyat işleminin ilk aşamasından son aşamasına kadar nakliyat montaj hizmeti sağlıyoruz. Eşya ve yüklerinizin uygun şekilde paketlenmesi, eşya taşıma aracına düzgün istiflenebilmesi ve daha güvenli nakledilmesi için söküm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Yatak odası gardrobu gibi parçalarına ayrılarak taşınan mobilyalarınız, taşındıkları yerde belirleyeceğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır. Aslan Nakliyat çağımızın sektörel ihtiyaçlarını ve yöntemlerini tüm yönleriyle izlemekte olan kurumumuz, yılların armağan ettiği uzmanlaşma ve tecrübeyi de söz konusu niteliğiyle entegre ettiği için, kişi veya şirketlere eksiksiz ve de profesyonel faaliyet takdim etmektedir.  

Sigorta Hizmeti

Diyarbakır'da evden eve nakliyat dalında çözüm üreten Aslan Nakliyat, eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyarak güven taşıma hissini sizlere sunmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme

Nakliyat hizmetleri konusunda tecrübeli ve uzman kadromuz ile yapılan paket ve amblajlama ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır.